793 79 79 77
91 431 99 13

Metody

Metoda Callana

Metoda Callana pozwala nauczyć się języka w czterokrotnie krótszym czasie niż przy stosowaniu innych metod. Użycie języka polskiego zredukowane jest do minimum, a uczniowie pozostają skoncentrowani i zaangażowani przez całą lekcję. Metoda Callana gwarantuje doskonałe rezultaty każdemu studentowi. Nie zajmuje ona dużo czasu na zadania domowe, jest łatwa, interesująca i przyjemna. Stosując metodę Callana studenci mówią całą lekcję - od czterech do dziesięciu razy więcej niż w każdej innej metodzie nauczania. Dzieje się tak, gdyż studenci są zmuszeni do odpowiadania na pytania przez cały czas. Przy zastosowaniu metody Callana 95% uczniów zdaje egzaminy Cambridge, podczas gdy międzynarodowa średnia wynosi ok. 70%. Metoda Callana jest zawsze skuteczna, a rezultat gwarantowany. Szkoła PRESTO wyda Państwu pisemną gwarancję stwierdzającą, że zdadzą Państwo egzamin Cambridge First Certificate po odbyciu kursu w naszej szkole stosując metodę Callana. W razie niepowodzenia gwarantujemy Państwu darmowe lekcje do momentu, gdy zaliczą Państwo ten egzamin.


Metoda prestoDEUTSCH

Z myślą o tych, którzy chcą się szybko nauczyć języka niemieckiego opracowaliśmy autorski program nauki tego języka na wzór metody Callana. Efektem naszej dwuletniej pracy, jest intensywna, niezwykle skuteczna metoda prestoDEUTSCH. prestoDEUTSCH oparta jest na założeniach metody bezpośredniej. Tak jak Callan napisał podręcznik do nauki języka angielskiego, tak i my dajemy Wam niepowtarzalną, sprawdzoną i przynoszącą szybkie efekty metodę prestoDEUTSCH. Wykorzystując tę metodę jesteście w stanie nauczyć się języka nawet 4 razy(!!!) szybciej niż ucząc się innymi metodami.

Nie trać czasu na zadania domowe, nie ucz się słówek na pamięć, przyjdź na zajęcia do PRESTO i naucz się mówić po niemiecku. Skorzystaj z darmowych lekcji próbnych i poczuj różnicę na własnym języku.


Metoda tradycyjna
 

Uczymy języków obcych również metodą tradycyjną. Jest to metoda komunikatywna polegająca głównie na pracy z podręcznikiem oraz dodatkowymi materiałami, które rozwijają różnorodne sprawności językowe. Przeszkolona metodycznie kadra przeprowadza zajęcia w sposób dynamiczny i umiejętnie ocenia postępy i braki uczniów tak, aby jak najlepiej dobrać materiał do ich indywidualnych potrzeb. Przy metodzie tradycyjnej lekcje dzielone są na moduły gramatyczne, konwersacyjne itp. tak, aby każdy aspekt uczonego języka nie został zaniedbany. W konsekwencji studenci będą potrafili posługiwać się językiem wszechstronnie. Prowadzimy zajęcia w oparciu o starannie dobrane podręczniki renomowanych wydawnictw, co w połączeniu z przyjemną atmosferą zajęć powoduje, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani współpracą z naszą szkołą.

 

Zadzwoń do nas!

Napisz do nas!

Zapisz się online!