793 79 79 77
91 431 99 13

Misja

Języki obce to nasza pasja. Z pasją również uczymy. Zajęcia w PRESTO to nie tylko najwyższa jakość usług, ale również świetna zabawa. Profesjonalna kadra lektorska zapewnia bezstresową, ale intensywną naukę w przyjaznej atmosferze.
Kursy językowe w PRESTO prowadzone są głównie metodą Callana oraz autorską metodą prestoDEUTSCH, które pozwalają na osiągnięcie sukcesu w nauce języka obcego w czasie czterokrotnie krótszym niż metody tradycyjne. Uczymy od 8 rano do 21, również w weekendy. Jesteśmy elastyczni, aby umożliwić naszym Studentom dobranie idealnego harmonogramu oraz intensywności zajęć.

Jeśli dotychczas miałeś wrażenie, że marnujesz czas, spędzając długie godziny na rozmaitych kursach językowych, jeśli nudziłeś się podczas lekcji, lub rzadko miałeś okazję wypowiadać się w jej trakcie, a wreszcie jeśli sądzisz, że nigdy już nie nauczysz się biegle władać językiem obcym, to Szkoła Języków Obcych PRESTO jest najodpowiedniejszym miejscem dla Ciebie. Udowodnimy Ci, że nauka języka może stać się Twoją życiową pasją, że każdy jest w stanie nauczyć się dobrze mówić w innym języku. Nasi nauczyciele potrafią zaktywizować każdego Słuchacza, nawet najbardziej nieśmiałego i niewierzącego w swoje możliwości.

A gdy martwisz się, że termin zapisu na kurs już minął - zapraszamy do nas! U nas naukę można rozpocząć w dowolnym momencie. Zajęcia prowadzimy w systemie ciągłym, a nie semestralnym, jak ma to miejsce w wielu innych szkołach.

Zdjęcia